2021-04-26 07:00:04
فهرست برندگان 93امین دوره جوایز اسکار بهترین فیلمنامه غیراقتباسی Promising Young Woman Judas and the Black Messiah
Minari
Sound of Metal
The Trial of the Chicago 7
بهترین فیلمنامه اقتباسی The Father Borat Subsequent Moviefilm
Nomadland
One Night in Miami…
The White Tiger
بهترین فیلم خارجی زبان Another Round Better Days
Collective
The Man Who Sold His Skin
Quo Vadis, Aida?
بهترین بازیگر مرد مکمل Daniel Kaluuya, Judas and the Black Messiah Sacha Baron Cohen, The Trial of the Chicago 7
Leslie Odom Jr., One Night in Miami…
Paul Raci, Sound of Metal
LaKeith Stanfield, Judas and the Black Messiah
بهترین گریم Ma Rainey’s Black Bottom Emma
Hillbilly Elegy
Mank
Pinocchio
بهترین طراحی لباس Ma Rainey’s Black Bottom Emma
Mank
Mulan
Pinocchio
بهترین کارگردان Chloé Zhao, Nomadland Lee Isaac Chung, Minari
Emerald Fennell, Promising Young Woman
David Fincher, Mank
Thomas Vinterberg, Another Round
بهترین موسیقی Sound Of Metal Greyhound
Mank
News Of The World
Soul
بهترین فیلم کوتاه لایو اکشن Two Distant Strangers Feeling Through
The Letter Room
The Present
White Eye
بهترین فیلم کوتاه انیمیشنی
If Anything Happens I Love You Burrow
Genius Loci
Opera
Yes People
بهترین انیمیشن Soul Onward
Over The Moon
Wolfwalkers
A Shaun the Sheep Movie: Farmageddon
بهترین مستند کوتاه Colette A Concerto Is A Conversation
Do Not Split
Hunger Ward
A Love Song For Latasha
بهترین مستند My Octopus Teacher Collective
Crip Camp
The Mole Agent
Time
بهترین جلوه ویژه Tenet Love and Monsters
The Midnight Sky
Mulan
The One and Only Ivan
بهترین بازیگر زن مکمل Yuh-Jung Youn, Minari Maria Bakalova, Borat Subsequent Moviefilm
Glenn Close, Hillbilly Elegy
Olivia Colman, The Father
Amanda Seyfried, Mank
بهترین طراحی تولید Mank The Father
Ma Rainey’s Black Bottom
News of the World
Tenet
بهترین فیلمبرداری Mank Da 5 Bloods
Judas and the Black Messiah
News of the World
Nomadland
The Trial of the Chicago 7
بهترین ادیت فیلم Sound of Metal The Father
Nomadland
Promising Young Woman
The Trial of the Chicago 7
بهترین موسیقی Soul Greyhound
Mank
News of the World
Sound of Metal
بهترین آهنگ Fight for You, Judas and the Black Messiah Husavik (My Hometown), Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga
Lo Se (Seen), The Life Ahead
Speak Now, One Night in Miami…
Hear My Voice, The Trial of the Chicago 7
بهترین فیلم Nomadland The Father
Judas And The Black Messiah
Mank
Ma Rainey’s Black Bottom
Minari
Promising Young Woman
Sound of Metal
The Trial of the Chicago 7
بهترین بازیگر زن
Frances McDormand, Nomadland Viola Davis, Ma Rainey’s Black Bottom
Andra Day, The United States vs. Billie Holiday
Vanessa Kirby, Pieces of a Woman
Carey Mulligan, Promising Young Woman
بهترین بازیگر مرد
Anthony Hopkins, The Father Riz Ahmed, Sound of Metal
Chadwick Boseman, Ma Rainey’s Black Bottom
Gary Oldman, Mank
Steven Yeun, Minari
@MovieTwitte | #Oscars
5.6K views04:00